-17%

Konstruktorius Blocki MyArmy Šarvuotis KB0911 271vnt

Original price was: €29.00.Current price is: €23.99.

Kiti prekių ženklai yra suderinami: TAIP
Elementų skaičius: 271 vnt

Turime

EAN: 6922018329116 Produkto kodas: KB0911 Kategorija: Žyma:

Konstruktorius Blocki MyArmy Šarvuotis, KB0911, 271vnt

Karinės transporto priemonės
Tarp naujų BLOCKI rinkinių rasite šarvuotą transporto priemonę, kovinę transporto priemonę su patrankomis ir net kovinį sraigtasparnį. Naudodamiesi „BLOCKS MyArmy“ rinkiniais, tikrai be problemų laimėsite kiekvieną mūšį! Komplektų įvairovė leidžia vaikui pasirinkti labiausiai juos dominančią transporto priemonę. Kiekviename rinkinyje yra skirtingas elementų skaičius, todėl jaunas konstruktorius gali pritaikyti rinkinį pagal savo įgūdžius.

Plačiau

Konstruktorius Blocki MyArmy Šarvuotis yra net 271 elementas ir dvi kareivių figūrėlės.

Konstruktorių mėgėjams ir kolekcininkams
BLOCKI MyArmy“ – tai dėlionių serija karo tematika. Kiekvienais metais BLOCKI pasiūlyme atsiranda naujų, įdomių rinkinių, kurių dėka jaunasis konstruktorius gali palaipsniui plėsti savo kolekciją ir plėtoti susidomėjimą karinėmis mašinomis. 2020 m. Mes taip pat paruošėme unikalią kolekcionierių atrakciją – maišelius kolekcininkams su trimis skirtingais mini rinkiniais.

Šarvuotis – šarvuota ratinė ar vikšrinė kovos mašina (bet ne tankas ar savaeigė), galinti atlikti įvairias funkcijas mūšio lauke. Šarvai dažniausiai prieškulkiniai, retai apsaugantys nuo mažo kalibro patrankų sviedinių.

Nemažai šarvuočių būna plaukiojantys, varomi: specialių sraigtų; vandenmečių; vandenyje besisukančių vikšrų (lėčiausias plaukimo varytuvas).

Šarvuočiai būna: šarvuotieji transporteriai; pėstininkų kovos mašinos; desanto kovos mašinos (telpančios į transporto lėktuvus ar sraigtasparnius; kartais tinkamos išmesti su parašiutais) ; žvalgybos šarvuočiai; štabo šarvuočiai; medicininės pagalbos; kitokie

Konstruktorius Blocki MyArmy Šarvuotis, KB0911, 271vnt Turinys:
Elementų skaičius: 271 vnt
Personažų skaičius :2 vnt
Kiti prekių ženklai yra suderinami: TAIP
Amžius: 6+
37.5 x 25.5 x 6 cm