-22%

Konstruktorius Blocki MyArmy Kovinis sunkvežimis KB0913 169vnt

Original price was: €18.00.Current price is: €13.99.

Elementų skaičius: 169vnt
Kiti prekių ženklai yra suderinami: TAIP

Turime

EAN: 6922018349138 Produkto kodas: KB0913 Kategorija: Žyma:

Leiskis į misiją su naujuoju Konstruktorius Blocki MyArmy Kovinis sunkvežimis KB0913 169vnt !

Visi karinių dėlionių entuziastai tikrai džiaugsis naujaisiais BLOCKI MyArmy rinkiniais! Naujoje kolekcijoje rasite puikių transporto priemonių, tokių kaip kovinis sunkvežimis, šarvuota transporto priemonė ir nuostabus kovinis sraigtasparnis!

PLAČIAU

Žaisti kariuomenę yra vienas iš mėgstamiausių vaikų žaidimų. Žaisti su BLOCKI MyArmy niekada nenusibosta. Konstruktorius BLOCKI leis jums atlikti nuostabias misijas, kovoti mūšiuose. Jei turi kovinį sunkvežimį, šarvuotą automobilį ar raketinį automobilį, kiekvienas mūšis baigsis pergale!

BLOCKI Armija
BLOCKI „MyArmy“ yra gerai įrengta kariuomenė, sukurta iš kaladėlių. „BLOCKI MyArmy“ rinkinius galima derinti su kitomis „BLOCKI“ serijomis, taip pat derinti su kitų gamintojų prekės ženklais, todėl vaikas gali nuolat plėsti savo BLOCKI pasaulį. „Blocki MyArmy“ karinių transporto priemonių ir mašinų įvairovė leidžia nuolat plėsti poligoną ir kovoti „BLOCKI“ mūšiuose.

Karinės transporto priemonės
Tarp naujų BLOCKI rinkinių rasite šarvuotą transporto priemonę, kovinę transporto priemonę su patrankomis ir net kovinį sraigtasparnį. Naudodamiesi „BLOCKS MyArmy“ rinkiniais, tikrai be problemų laimėsite kiekvieną mūšį! Komplektų įvairovė leidžia vaikui pasirinkti labiausiai juos dominančią transporto priemonę. Kiekviename rinkinyje yra skirtingas elementų skaičius, todėl jaunas konstruktorius gali pritaikyti rinkinį pagal savo įgūdžius.

Konstruktorių mėgėjams ir kolekcininkams
BLOCKI MyArmy“ – tai dėlionių serija karo tematika. Kiekvienais metais BLOCKI pasiūlyme atsiranda naujų, įdomių rinkinių, kurių dėka jaunasis konstruktorius gali palaipsniui plėsti savo kolekciją ir plėtoti susidomėjimą karinėmis mašinomis. 2020 m. Mes taip pat paruošėme unikalią kolekcionierių atrakciją – maišelius kolekcininkams su trimis skirtingais mini rinkiniais.

Konstruktorius Blocki MyArmy Kovinis sunkvežimis KB0913 169vnt Turinys:
Elementų skaičius: 169 vnt
Personažų skaičius :2 vnt

Kiti prekių ženklai yra suderinami: TAIP
Amžius: 6+
26 x 20 x 5,5 cm

Surinkimo instrukcijąLipdukų schemaKatalogas