-41%

Konstruktorius Blocki MyArmy Oro gynybos sistema KB0916 222vnt

Original price was: €22.00.Current price is: €13.00.

Elementų skaičius: 222vnt
Kiti prekių ženklai yra suderinami: TAIP

Turime

EAN: 6922018379166 Produkto kodas: KB0916 Kategorija: Žyma:

Konstruktorius Blocki MyArmy Oro gynybos sistema KB0916 222vnt.  yra patikima kovinė transporto priemonė su raketų paleidikliu, būtina bet kurioje karinėje bazėje! BLOCKI MyArmy yra serija, skirta visiems karinių žaidimų mėgėjams.

PLAČIAU

Karinės transporto priemonės
Tarp naujų BLOCKI rinkinių rasite šarvuotą transporto priemonę, kovinę transporto priemonę su patrankomis ir net kovinį sraigtasparnį. Naudodamiesi „BLOCKS MyArmy“ rinkiniais, tikrai be problemų laimėsite kiekvieną mūšį! Komplektų įvairovė leidžia vaikui pasirinkti labiausiai juos dominančią transporto priemonę. Kiekviename rinkinyje yra skirtingas elementų skaičius, todėl jaunas konstruktorius gali pritaikyti rinkinį pagal savo įgūdžius.

Konstruktorių mėgėjams ir kolekcininkams
BLOCKI MyArmy“ – tai dėlionių serija karo tematika. Kiekvienais metais BLOCKI pasiūlyme atsiranda naujų, įdomių rinkinių, kurių dėka jaunasis konstruktorius gali palaipsniui plėsti savo kolekciją ir plėtoti susidomėjimą karinėmis mašinomis. 2020 m. Mes taip pat paruošėme unikalią kolekcionierių atrakciją – maišelius kolekcininkams su trimis skirtingais mini rinkiniais.

„BLOCKI“ kolekcija „MyArmy“ yra visų mažų karių svajonė.

„MyArmy“ serijoje sutiksite geriausias kariuomenės mašinas ir lėktuvus. Tarp sausumos transporto priemonių rasite žvalgybos, kovos ir karinį sunkvežimį. „Blocki MyArmy“ taip pat yra išsami karinių kovinių lėktuvų kolekcija – naikintuvas, žvalgybinis lėktuvas, reaktyvinis lėktuvas ir sraigtasparnis – juos visus rasite šioje karinėje kolekcijoje.

„MyArmy“ rinkiniuose taip pat yra didelė karinė bazė, į kurią įeina unikalūs ir verti dėmesio elementai – sargybos bokštas, dronas ir keturračiai.

Naujausiuose „Blocki MyArmy“ kolekcijos rinkiniuose rasite transporto priemones, kurios yra absoliučiai būtinos sėkmei bet kurioje kovinėje misijoje – o tai yra raketų paleidimo įrenginys, „Misija Džiunglės“ ir didžiausią hitą – „Tankas“!

Priešlėktuvinė gynyba – kova su priešo karo aviacija iš žemės. Priešlėktuvinė gynyba yra oro erdvės gynybos, kuri apima ir kovą su balistinėmis raketomis, dalis.

Konstruktorius Blocki MyArmy Oro gynybos sistema KB0916 222vnt. Turinys:
Elementų skaičius: 222 vnt
Personažų skaičius :2 vnt
Kiti prekių ženklai yra suderinami: TAIP
Amžius: 6+
41 x 30 x 6 cm